Specjalista ds. Planowania produkcji

Oferty pracy w Gliwicach
Kontakt:

16 gru 2018, 17:14

Firma AMS-systems zajmuje się projektowaniem, budową oraz uruchomieniem u Klienta stanowisk montażowych, maszyn i urządzeń dla branży automotive, truck, framaceutycznej. Realizuje projekty z zakresu m.in: montażu, testu, dozowania, wykrywania, zaprasowania, cięcia, transportu oraz nitowania.

OFERTA PRACY
STANOWISKO: Specjalista ds. Planowania produkcji

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie koordynacja oraz nadzór na realizacją planów produkcji maszyn CNC.

W naszym zespole czeka na Ciebie:
- stabilne zatrudnienie ( umowa o pracę )
- atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
- udział w realizowaniu interesujących i nowatorskich projektów,
- możliwość rozwoju zawodowego oraz szansę na zdobywanie nowych doświadczeń, podnoszenia kwalifikacji,
- praca w dynamicznie rozwijającej się firmie .

Twoje zadania:
- planowanie produkcji z uwzględnieniem wymaganych terminów dostaw oraz optymalnego wykorzystania komponentów i możliwości wykonawczych maszyn
- przygotowanie dokumenatcji produkcyjnej
- wyjaśnianie niezgodności z poszczególnymi działami
- koordynowanie realizacji zleceń produkcyjnych,
- nadzorowanie realizacji planów produkcji, bieżąca korekta założeń produkcyjnych,
- monitorowanie i uwzględnianie w procesie planowania produkcji wszystkich czynników mających wpływ na przygotowanie/realizację planów produkcyjnych
- bieżące informowanie o stanie realizacji założonego planu produkcji oraz o możliwych terminach realizacji dla przyjmowanych zleceń
- proponowanie działań i rozwiązań wspomagających efektywne planowanie produkcji

Czego oczekujemy?
- wyksztalcenia średnie/wyższe, mile widziane techniczne ,
- doświadczenia w obszarze planowania produkcji i pracy z systemami klasy ERP
- znajomości zasad rysunku technicznego i podstaw mechaniki,
- obsługi programów pakietu MS Office,
- inicjatywy, elastyczności, odpowiedzialności, zaangażowania
- prawa jazdy kat. B
- zorientowania na cel.

Telefon: 609 980 020