Panie, Panowie, Pary - praca na produkcji, OD ZARAZ, ATRAKCYJNA STAWKA

Oferty pracy w Gliwicach
Kontakt:

16 gru 2018, 17:12

DAKO JOB CENTER - Agencja Pracy Tymczasowej - prowadzona przez Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DAKO sp. z o.o. oraz DAKO WORK Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Gliwicach zapewnia kompleksową obsługę jako job center – agencja pracy Śląsk. Specjalizujemy się w leasingu pracowniczym dla wszystkich branż. Równolegle współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami i dysponujemy dużą liczbą posiadających wysokie kwalifikacje pracowników dla swoich Klientów, poszukuje chętnych do podjęcia pracy w Niemczech przy produkcji.

Opis stanowiska:

- obsługa maszyn,
- składanie elementów gotowych,
- kontrola jakości produktów gotowych.

Wymagania:

- chęć do pracy,
- dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia OD ZARAZ.

Mile widziane:

- własny samochód (zwrot kosztów dojazdu z miejsca pracy do miejsca zakwaterowania i z powrotem),
- znajomość języka niemieckiego (niewymagane)

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki,
- umowę o pracę tymczasową,
- gwarantujemy zakwaterowanie,
- opiekę polskich koordynatorów,
- zwrot kosztów dojazdu z miejsca pracy do miejsca zatrudnienia,
- praca tymczasowa z możliwością długofalowej współpracy.

Telefon: 660 575 858