Operator Obrabiarek CNC

Oferty pracy w Gliwicach
Kontakt:

16 gru 2018, 17:14

Firma AMS-systems zajmuje się projektowaniem, budową oraz uruchomieniem prototypowych maszyn i urządzeń przemysłowych, stanowisk testowych oraz montażowych.

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie obsługa maszyn CNC
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie ( umowa o pracę),
- atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
- udział w realizowaniu interesujących i nowatorskich projektów,
- możliwość rozwoju zawodowego oraz szansę na zdobywanie nowych doświadczeń, podnoszenia kwalifikacji,
- praca w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zakres obowiązków:
- Obsługa frezarek sterowanych numerycznie
- Przygotowanie programów na wytwarzane detale
- Wykonywanie detali zgodnie z procesem technologicznym
- Ustawianie narzędzi i punktów bazowych
- Prowadzenie wymaganej dokumentacji procesu
- Analiza programu (dobór parametrów skrawania, narzędzi)
- Pomiar i kontrola wykonanych detali przy użyciu podstawowych narzędzi pomiarowych zgodnie z dokumentacją techniczną
- Nadzór jakościowy nad wykonanymi detalami, praca z dużymi dokładnościami.

Kwalifikacje:

- Wykształcenie min. zawodowe techniczne
- Doświadczenie min. 2 lata na stanowisku: operator CNC
- Znajomość procesów obróbki skrawaniem, w tym na maszynach CNC
- Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego (warunek konieczny)
- Bardzo dobra umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych (warunek konieczny)
- Znajomość systemu ( HEIDENHAIN iTNC 530 HSCI 19”)
- Znajomość podstawowa systemu (MASTERCAM- Mill Curve5ax/Drill5ax)
- Doświadczenie w pracy na frezarkach CNC przy produkcji jednostkowej
- Odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność wykonywania zadań
- Bardzo dobra organizacja pracy
- Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów natury technicznej.
- Zainteresowanie nowinkami technologicznymi,
- Dyspozycyjność,
- Komunikatywność,
- Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- Prawo jazdy kat. B
- Zorientowanie na cel.

Telefon: 609 980 020