Elektryk - elektromonter AKPiA

Oferty pracy w Gliwicach
Kontakt:

16 gru 2018, 17:13

Firma AMS-systems zajmuje się projektowaniem, budową oraz uruchomieniem u Klienta stanowisk montażowych, maszyn i urządzeń dla branży automotive, truck, framaceutycznej. Realizuje projekty z zakresu m.in: montażu, testu, dozowania, wykrywania, zaprasowania, cięcia, transportu oraz nitowania.
Misją firmy jest dostarczanie niezawodnych rozwiązań umożliwiające terminową realizację celów swoich Klientów.

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie dokonywanie montażu elektrycznego, rozruchu maszyn i urządzeń w zakresie elektryki i automatyki.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie ( umowa o pracę )
- atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenie adekwatne do osiąganych
- udział w realizowaniu interesujących i nowatorskich projektów,
- możliwość rozwoju zawodowego oraz szansę na zdobywanie nowych doświadczeń, podnoszenia kwalifikacji,
- praca w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zakres obowiązków:
- montaż szaf sterowniczych oraz systemów elektrycznych na podstawie otrzymanej dokumenatcji,
- kablowanie maszyn od podstaw, ułożenie ergonomiczne przewodów
- montaż i ustawianie czujników, kamer, dalmierzy i zespołów
- podłączanie układów automatyki (wyspy, zawory, regulatory, siłowniki, stoły, serwa itp.)
- aktualizowanie dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych
- nadzorowanie oraz przeprowadzanie rozruchu maszyn

Wymagania:
- wykształcenia minimum średnie- techniczne, preferowane: elektryka, elektromechanika, automatyka,
- umiejętność i znajomość montażu szaf sterowniczych, rozkład aparatury,
- znajomość zagadnień elektroautomatyki mile widziana,
- znajomość podstaw PLC mile widziana,
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematu elektrycznego,
- aktualne uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji do 1kV,
- dyspozycyjność, zaangażowanie
- doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata,
- kreatywność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- determinacja i umiejętność pracy w grupie,
- umiejętnośc pracy w zespole, zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz chęć dalszego rozwoju zawodowego,
- dyspozycyjność,
- komunikatywność,
- kreatywność,
- umiejętność rozwiązywania problemów,
- samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- prawo jazdy kat. B
- zorientowanie na cel.

Telefon: 609 980 020