Sprzedawca w Salonie TopSecret C.H. Brama Mazur

Oferty pracy w Ełku
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PosrednikPracy
Posty: 8209
Rejestracja: 18 paź 2018, 01:16
Lokalizacja: Philippines
Kontakt:

20 paź 2018, 14:28

Wymagania:

Tylko osoby z doświadczeniem w handlu dyspozycyjność, zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu.

Obowiązki:
praca z klientem i z towarem – priorytetem jest obsługa klienta

Oferujemy:
umowa o pracę, system premiowy
Zdecydowane, dyspozycyjne ( najlepiej z okolic) osoby do pracy w sklepie z odzieżą( Salon w C.H. Brama Mazur) pilnie przyjmę. Praca w systemie zmianowym i weekendowym, stabilne warunki zatrudnienia.

Telefon: +48501720220
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ełk”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa