Promotor (Elbląg)

Oferty pracy w Elblągu
Kontakt:

20 paź 2018, 14:15

Music & More sp. z o.o., właściciel największej sieciowej Szkoły Muzycznej, działa na polskim rynku już od ponad 8 lat. Dzięki wykwalifikowanej kadrze nauczycielskiej uczymy przeszło
14 000 uczniów w ponad 780 placówkach na terenie całego kraju. Koncentrujemy się na innowacyjności w dziedzinie nauczania i struktury działania oraz staramy się dostarczać usługi edukacyjne najwyższej jakości. W związku z ciągłym rozwojem personalnym naszej firmy poszukujemy ambitnych i komunikatywnych kandydatów na stanowisko Promotora Marki do Zespołu Promotorów.

Opis stanowiska:
* prezentowanie oferty zajęć edukacyjnych Music & More w krótkich, bezpośrednich rozmowach z Rodzicami zainteresowanymi zapisaniem swoich Dzieci na nasze kursy. Rozmowy te odbywają się w placówkach edukacyjnych na terenie miasta,
* pracujemy w godzinach 11.00-16:00 lub 16:00-19:00,
* oferujemy ciekawą pracę oraz ponadprzeciętne zarobki. Możliwa jest długoterminowa współpraca oraz awans w strukturze firmy. Najlepsze osoby z naszego Zespołu potrafią zarobić od 250 do nawet 500 zł za 1 dzień pracy (5/6 godzin)!

Nasza oferta jest idealna dla:
* osób pracujących / studiujących, które szukają dorywczego zajęcia,
* rodziców, którzy dobrze orientują się w świecie edukacji swoich Dzieci.

Wymagania:
* komunikatywność,
* łatwość inicjowania rozmów z ludźmi,
* rzetelność i sumienność w wykonywaniu zadań,
* dyspozycyjność minimum 3 dni w tygodniu roboczym (możliwa współpraca również na cały etat),
* mile widziana mobilnoś

Telefon: 535 733 812