Pracownik produkcji/lakiernik

Oferty pracy w Dzierżoniowie
Kontakt:

21 lis 2018, 13:23

Lakiernik/Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Dzierżoniów

O FIRMIE

Amerykański koncern nVent to firma z zespołem 9 000 osób i zaufanymi markami, takimi jak CADDY, ERICO, HOFFMAN, RAYCHEM, SCHROFF i TRACER. Znane z innowacji, jakości i niezawodności, nasze produkty łączą i chronią, konsekwentnie dostarczając wartość klientom przemysłowym, handlowym, energetycznym i infrastrukturalnym.

Choć nasza nazwa może być nowa, nasze produkty stanowią standardy jakości od ponad wieku. Dzisiaj, koncentrujemy się i patrzymy w przyszłość, gotowi do rozwijania naszej spuścizny.
Przyszłość jest teraz.

WYMAGANIA
• Dyspozycyjność- praca w systemie trzy zmianowym
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem

ZADANIA NA STANOWISKU
• Realizacja planów produkcyjnych
• Zaangażowanie i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań
• Praca zgodna ze standardami spółki
• Dbanie o czystość i higienę stanowiska pracy
• Wykonywanie pracy zgodnie z przepisami BHP

OFERUJEMY
• Satysfakcjonujące wynagrodzenie
• Pracę na pełny etat
• Dodatek za pracę w godzinach nocnych
• Szeroki pakiet socjalny (m. in. prywatna opieka medyczna, karta lekowa, dofinansowanie obiadów, bony na święta, ubezpieczenia grupowe)
• Płatne nadgodziny w rozliczeniu miesięcznym
• Stabilność zatrudnienia
• Stołówkę pracowniczą i dofinansowanie posiłków
• Możliwość zdobycia kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
• Bezpłatne kursy językowe (angielski, niemiecki)

Telefon: 74 64 63 222