Giełda Pracy 07.11.2018 godz.10.00 - Pracuj w Whirlpool!

Oferty pracy w Dzierżoniowie
Kontakt:

21 lis 2018, 13:21

Zapraszamy na Giełdę Pracy, która odbędzie się 07.11.2018 (środa) o godzinie 10.00 w Gminnym Centrum Informacji w Bielawie, ul. Wolności 109.

Poszukujemy pracowników produkcji i kierowców wózka widłowego do fabryki AGD - produkcja lodówek i kuchenek, firma Whirlpool we Wrocławiu.

Obowiązki:
- montaż elementów AGD
- kontrola jakości

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 16,90- pracownik produkcji, 20,90 zł - operator wózka widłowego
- premie kwartalne i frekwencyjne
- miłą atmosferę pracy
- pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżki i rabaty

Wymagania:
- skrupulatność, dokładność
- motywacja do pracy
- uprawnienia UDT dla kierowców wózków widłowych

Bezpłatny transport pracowniczy z Bielawy i Dzierżoniowa.

Telefon: 695 101 562