Sortowanie przesyłek - Częstochowa( ul.Bór)

Oferty pracy w Częstochowie
Kontakt:

14 gru 2018, 17:27

GRUPA AKCJA JOB
LIBRA EUROPE - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 9778
dla swojego Klienta poszukuje osób do :

SORTOWANIA PRZESYŁEK

Miejsce: Częstochowa

Zadania:
Sortowanie przesyłek
Czynności magazynowe
Drobne czynności porządkowe
Rozładunek i załadunek LH

Wymagania:

• Dyspozycyjność
• Mile widziane doświadczenie w podobnych czynnościach
• Rzetelność, sumienność, odpowiedzialność
• Wysoka motywacja

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
• Stawkę 15,00 zł brutto/godzinę
• Wykonywanie czynności w godzinach 02:00 - 10:00 i 14:30 – 21:30
• Możliwość nawiązania dłuższej współpracy z agencją pracy tymczasowej.

Telefon: 519 332 946