Pracownik Produkcji - Dział Filetowania

Oferty pracy w Ciechanowie
Awatar użytkownika
Tomasz Makuch
Posty: 4
Rejestracja: 13 sie 2020, 08:44

25 sie 2020, 09:06

Firma drobiarska z polskim kapitałem – w związku z planowanym wzrostem zatrudnienia, szuka nowych osób do pracy na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy: Zakład Mięsa Drobiowego w Ujazdówku k/Ciechanowa
Zakres obowiązków:
- oddzielanie fileta podwójnego lub pojedynczego, ręcznie lub przy pomocy noża;
- prawidłowa klasyfikacja pozyskiwanego surowca
- pakowanie mięsa drobiowego
- praca przy linii produkcyjnej
Od kandydatów oczekujemy:
- gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym (I zmiana w godz. 8-18,
II zmiana w godz. 18-4)
- dyspozycyjności (praca cztery razy w tygodniu - pomiędzy poniedziałkiem a sobotą)
- obowiązkowa książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
Oferujemy:
- pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą
- zapewniamy wyżywienie
- transport do/z miejsca pracy z wybranych miejscowości (Pałuki, Wróblewo, Opinogóra, Ciechanów, Glinojeck, Zalesie, Konopki, Pawłowo, Ciechanów, Chorzele) - możliwość zorganizowania dojazdu z innych miejscowości przy odpowiedniej liczbie osób)
- pakiet socjalny.