Cieśla / Zbrojarz / Betoniarz - Chrzanów / Bolęcin - KP1 Polska

Oferty pracy w Chrzanowie
Kontakt:

24 lis 2018, 23:37

Firma KP1 Polska Sp. z o.o. specjalizująca się w produkcji prefabrykatów żelbetowych poszukuje pracowników na stanowiska cieśla, zbrojarz/betoniarz.

Miejsce pracy: Zakład prefabrykacji KP1 Polska oddział w Bolęcinie.

Zakres obowiązków na stanowisku Cieśla:

- wykonywanie form szalunków na podstawie rysunków,
- znajomość zastosowania gotowych form systemowych,
- pomocnicze prace budowlane zbrojarsko/betonowe,
- znajomość obsługi maszyn/narzędzi stolarskich,

Zakres obowiązków na stanowisku Zbrojarz:

- wykonywanie zbrojeń/betonowanie,
- wykonywanie elementów/prefabrykatów betonowych,
- wykonywanie prefabrykowanych płyt zespolonych systemów stropowych typu „filigran”,
- znajomość obsługi maszyn zbrojarskich,
- obróbka i kosmetyka wykonanych elementów,

Wymagania:
- Wykształcenie budowlane,
- Doświadczenie w branży budowlanej ( mile widziane w prefabrykacji),
- Umiejętność czytania rysunków technicznych ,
- Komunikatywność,
- Dyspozycyjność,
- Zaangażowanie,
- Uprawnienia do obsługi suwnic i wózków widłowych będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:
-Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym,
-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, oraz wszystkie świadczenia ZUS,
-Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
-Możliwość rozwoju zawodowego,
-Pracę z doświadczoną kadrą,
-Pakiet socjalny (multisport) .

Tel. 32-613-75-78