Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim lub an

Oferty pracy w Bydgoszczy
Kontakt:

18 paź 2018, 01:47

To międzynarodowa marka zajmująca się sprzedażą odzieży, sprzętu i wyposażenia outdoorowo-militarnego. Dziś masz szansę dołączyć do naszego teamu w dziale e-commerce jako:
Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim lub angielskim

(Customer service representative with German or English)
Miejsce pracy: Rynarzewo k. Bydgoszczy

Twoje obowiązki:

- bieżący kontakt mailowy i telefoniczny z klientem zagranicznym, głównie klienci niemiecko- i anglojęzyczni,
- koordynacja zamówień z serwisów Amazon, eBay oraz sklepu anglojęzycznego,
- utrzymanie wysokiego standardu obsługi i pozytywnych relacji z klientami,
- zapewnienie dokładnego i terminowego przetwarzania zamówień oraz udzielania odpowiedzi na zapytania, a także wyjaśnianie bieżących problemów,
- dbanie o realizację wskaźników jakościowych oraz ilościowych.

Wymagania:
- znajomość j. niemieckiego lub angielskiego: poziom swobodnej komunikacji w mowie i w piśmie,
- minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta,
- zaangażowanie i dobra organizacja czasu pracy,
- umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane:
- doświadczenie w branży e-commerce

Co oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- doświadczony zespół i przyjazną atmosferę
- możliwość rozwoju

Telefon: 52 342 20 06