Magazynier, operator wózka. BEZPŁATNY transport!

Oferty pracy w Brzegu
Kontakt:

25 paź 2018, 01:20

Firma Work & People Sp. z o. o jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą (numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia to 3779/3) i od powstania w 2007 roku wspiera koncerny i grupy kapitałowe renomowanych firm zagranicznych i krajowych w zakresie rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:
Magazynier - operator wózka widłowego

Miejsce pracy: STANOWICE
Oferujemy darmowy dojazd z Wrocławia i okolic (Strzelin, Wiązów, Brzeg, Oława, Nysa, Siechnice, Radwanice, Marcinkowice)

Zakres obowiązków:
- odbiór dostawy towaru handlowego i niehandlowego oraz materiałów eksploatacyjnych, reklamowych, palet i innych,
- przygotowanie towaru do wysyłki zgodnie z przypisaną na dokumencie partią,
- magazynowanie, przestrzeganie zasady FIFO w obrocie towarowym,
- niszczenie towaru niehandlowego,
- utrzymanie czystości i porządku w magazynie.

Wymagania:
- uprawnienia na wózki widłowe (min. 67h kursu - WARUNEK KONIECZNY),
- książeczka sanitarno - epidemiologiczna (mile widziane),
- praca w systemie 3-zmianowym,
- NIE WYMAGAMY doświadczenia.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- umowę o pracę,
- bezpłatny dojazd
- atrakcyjny system premiowania: 700 zł premii kwartalnej, dodatkowe 25% stawki godzinowej za soboty, 50% na niedziele, 20% dodatku nocnego,
- możliwość nadgodzin.

Telefon: 71 792 64 45