Pracownik biurowy

Oferty pracy w Bogatyni
Kontakt:

24 lis 2018, 00:11

Firma RENGL Polska jest członkiem grupy RENGL, która zajmuje się zarządzaniem miejskimi powierzchniami reklamowymi, klejeniem i drukowaniem plakatów. Zarządzamy siecią 4.000 powierzchni reklamowych w Czechach, na Słowacji i w Polsce. W chwili obecnej weszliśmy na polski rynek z realizacją trzech projektów, a w przygotowaniu są następne.
Obecnie do naszego biura w Liberci (CZ) poszukujemy pracownika biurowego na umowę zlecenie.

Pracownik biurowy Liberec (CZ)

Opis stanowiska:
- przyjmowanie zleceń, komunikacja z klientami i pracownikami firmy
- przygotowywanie kalkulacji cenowych oraz obsługa administracyjna biura
- obsługa w zakresie przygotowania do wyklejania plakatów (tabelki, instrukcje, wykazy)
- kontrola dokumentacji fotograficznej, raportowanie
- obsługa komputera, emaili, telefonów

-wyjazdy służbowe do dwóch razy w miesiącu

-praca w biurze od poniedziałku do piątku 8:00-16:00 lub na podstawie porozumienia
Wymagania:
- wykształcenie średnie
- przynajmniej małe doświadczenie na podobnej pozycji
- biegła obsługa komputera (MS Office - Word, Excel)
- dobry kontakt z klientem, komunikatywność, odpowiedzialność w wykonywaniu zadań
- przyjemna aparycja, zdolności organizacyjne

- komunikacja z klientami i w biurze w języku polskim
- praca w biurze w każdy poniedziałek i piątek, w inne dni tygodnia na podstawie porozumienia

Oferujemy:
- długoterminową pracę na umowę zlecenie

Telefon: +420739396889