Brygadzista Bielsko-Biała Formel D

Oferty pracy w Bielsko-Białej
Kontakt:

16 gru 2018, 18:01

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993 w siedzibie w Troisdorfie w pobliżu Kolonii. Obecnie zatrudniamy ponad 10000 osób z 45 narodów w ponad 80 lokalizacjach w 19 krajach.

Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

Poszukujemy współpracowników na stanowiska:

Brygadzista

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

- organizacja i podział pracy dla grupy pracowników,

- bieżące przestrzeganie i wykonanie planu,

- szkolenia nowych pracowników

- nadzór nad jakością i efektywnością pracy podległych pracowników,

- zaangażowanie w systematyczne usprawnianie podległego działu,

- raportowanie wykonanych zadań przełożonemu,

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie,

- dyspozycyjność do podjęcia pracy od Stycznia 2019r.

- dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym,

- dobra pamięć, podzielność uwagi, spostrzegawczość i systematyczność,

- konsekwencja w działaniu, umiejętność współpracy w grupie,

- znajomość specyfiki produkcji w branży Automotive

- umiejętność czytania rysunku technicznego

- bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołowej

- praktyczna znajomość komputera ( pakiet MS Office)

Oferujemy:

- możliwość zdobycia doświadczenia w branży Automotive,

- pracę w młodym zespole,

- szeroki pakiet szkoleń wdrażających oraz doskonalących,

- zatrudnienie na umowę o pracę,

Telefon: 661 254 494