16 zł/ h Czechowice Dziedzice Pracownik Sortowni paczek

Oferty pracy w Bielsko-Białej
Kontakt:

16 gru 2018, 17:53

Pracownik Sortowni paczek

Miejsce pracy: Beskidzka 8, Czechowice Dziedzice (nowa lokalizacja magazynu, na przeciw restauracji Czarda Grill)

IDEALNA PRACA DLA STUDENTÓW, ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE!!!

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ

ZADANIA:

• Przyjmowanie, rozładunek i załadunek samochodów z przesyłkami

• Sortowanie przesyłek

• Przygotowanie przesyłek do załadunku – pakowanie przesyłek

do opakowań zbiorczych, tworzenie palet

OFERUJEMY:

• Stawka godzinowa do 16 zł brutto/h (od 1 października 2018)

• Premia za każde polecenie 200 zł brutto (jeśli polecisz nam innego kandydata, który przepracuje z nami minimum 21 dni roboczych, za każdego)

• Wynagrodzenie chronione przed zajęciem komorniczym (pomoc w załatwieniu formalności)

• Zatrudnienie w oparciu o PEŁNOSKŁADKOWĄ umowę zlecenie (płatne chorobowe).

• Zdobycie doświadczenia zawodowego w największej firmie z sektora logistycznego.

• Pracę od poniedziałku do piątku, również w soboty. Możliwość pracy tylko w soboty.

• Zmiany do wyboru:

- Zmiana 00:30 - 8:30 Wtorek - Sobota

- Zmiana 6:00 – 14:00 Poniedziałek - Piątek

-Zmiana 5:00 - 9:00 Poniedziałek - Piątek

- Zmiana 14:00 – 21:00 Poniedziałek - Piątek

lub jako praca dodatkowa tylko w poniedziałki 5:00 - 10:00

WYMAGANIA:

• Umiejętności pracy w zespole

• Sumienności i motywacja do pracy

• Chęć do pracy fizycznej.

Telefon; 664 275 988