Mechanik/elektryk maszyn produkcyjnych

Oferty pracy w Białogardzie
Kontakt:

20 paź 2018, 11:39

BG PRODUCTION SP. Z O.O. poszukuje mechanika maszyn (branża - przetwórstwo rybne)

Miejsce wykonywania pracy Wieniotowo

Zakres obowiązków:
-Obsługa i konserwacja maszyn oraz urządzeń przetwórstwa -spożywczego związanych z codzienną produkcją,
-Każdorazowe sprawdzanie poprawności ustawień maszyn i urządzeń przed rozpoczęciem zmiany produkcyjnej w celu zapewnienia,
optymalnej wydajności produkcji.
-Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń przetwórstwa spożywczego, przeprowadzanie planowanych remontów i konserwacji oraz napraw w przypadku awarii i nastawienie parametrów pracy urządzeń.

Oczekiwania:
-Znajomość zasad elektryki i obsługi maszyn przetwórstwa rybnego,
-Uprawnienia do wykonywania pracy na wskazanym stanowisku,
-Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
-Znajomość j. angielskiego w mowie będzie dodatkowym atutem.
-Aktualna książeczka zdrowia
-Prawo jazdy kat. B

Informacje dodatkowe:
Pełny etat/ praca zmianowa
Umowa o pracę na okres próbny/ czas określony/ ewentualnie umowa zlecenie

2.000,00 zł - 5.000,00 zł / miesięcznie do indywidualnego ustalenia w zależności od posiadanych kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia. Wynagrodzenie za godziny nadliczbowe + premia uznaniowa

Telefon; 943 523 388