Specjalista ds. sprzedaży -Bełchatów

Oferty pracy w Bełchatowie
Kontakt:

17 lis 2018, 17:06

Twoje zadania:

-sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych (m.in. konta, kredyty, depozyty)
-realizacja transakcji gotówkowych i bezgotówkowych
-aktywne pozyskiwanie nowych klientów
-promowanie zdalnych kanałów dystrybucji

Potrzebne Ci będzie:

-empatyczne nastawienie do pracy z klientem
-motywacja do osiągania najlepszych wyników
-konsekwencja w realizacji założonych celów
-dynamizm w działaniu, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
-praktyka w obsłudze Klienta lub sprzedaży, mile widziane -doświadczenie w obsłudze kasowej i sprzedaży produktów bankowych
- chęć zdobywania nowych umiejętności w aktywnej sprzedaży produktów bankowych
otwartość na pracę z mobilnymi narzędziami (smartfon, tablet)

Od nas dostaniesz:

-umowę o pracę w Placówce Partnerskiej
-dostęp do szerokiej biblioteki szkoleń, ebooków i audiobooków
-dwuskładnikowy system wynagrodzeń (podstawa i premia)
-szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, kartę sportową, dofinansowanie do wypoczynku)
-możliwość dołączenia do klubów mBanku, zniżki na produkty Banku

Telefon: 607 073 613