Spawacz 135

Oferty pracy w Bełchatowie
Kontakt:

17 lis 2018, 17:19

olska Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni pracowników na stanowisko:

Spawacz 135 (MIG/MAG)
PRACA W POLSCE – EUROPEJSKIE ZAROBKI!
Miejsce pracy: OKOLICE BEŁCHATOWA woj. łódzkie

Zakres obowiązków:
• spawanie konstrukcji stalowych metodą MIG/MAG,
• spawanie elementów wielkogabarytowych/maszyn/kotłów
• praca w oparciu o rysunek techniczny
Wymagania:
• doświadczenie w spawaniu konstrukcji stalowych oraz maszyn
• aktualne certyfikaty ponadpodstawowe – 135
• samodzielność
• dyspozycyjność do podjęcia pracy w województwie łódzkim
• duża motywacja do pracy
Oferujemy:
• stałą umowę o pracę – możliwe kilkuletnie zatrudnienie
• wynagrodzenie do 7.500 zł miesięcznie „na rękę”
• środki ochrony osobistej, odzież i obuwie robocze, przyłbice oraz niezbędny sprzęt
• elastyczne warunki pracy
• praca w doświadczonym zespole.

Telefon: 514 765 200