Operator wózka widłowego

Oferty pracy w Bełchatowie
Kontakt:

17 lis 2018, 17:09

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Nr ref.: OPERATORWÓZ/2018
Rodzaj pracy: praca tymczasowa
Miejsce pracy: Bełchatów

Opis stanowiska:
- Nadzorowanie kontroli zgodności wychodzących towarów z zamówieniami i specyfikacjami.
- Przestrzeganie procedur magazynowania towarów.
- Dbanie o odpowiednie magazynowanie produktów firmy zgodnie z wyznaczonymi standardami.
- Obsługa wózka widłowego.

Wymagania na w/w stanowisku:
- Uprawnienia na wózki widłowe – UDT.
- Znajomość obsługi komputera – warunek konieczny.
- Uczciwość, systematyczność.
- Dobra organizacja pracy, sumienność, zaangażowanie.
- Odpowiedzialność, rzetelność, lojalność.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat.
- Wynagrodzenie do negocjacji od 2100,00 PLN -2300,00 PLN
- Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00 lub 7:00-15:00
- Stabilne warunki zatrudnienia.

Telefon: 446 323 605