Monter - Ślusarz

Oferty pracy w Bełchatowie
Kontakt:

17 lis 2018, 17:19

Polska Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni pracowników na stanowiska:

Monter i monter prowadzący
PRACA W POLSCE – EUROPEJSKIE ZAROBKI!

Miejsce pracy: OKOLICE BEŁCHATOWA, woj. łódzkie

Zakres obowiązków:
- montaż elementów wielkogabarytowych/maszyn,
- praca w oparciu o rysunek techniczny.

Wymagania:
- umiejętność czytania rysunku technicznego maszynowego,
- obsługa palnika,
- duża motywacja do pracy.

Oferujemy:
- umowę o pracę – możliwe kilkuletnie zatrudnienie,
- pracę w systemie zmianowym,

Telefon: 514 765 200