Zatrudnię handlowca

Oferty pracy w Aleksandrowie Łódzkim
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PosrednikPracy
Posty: 8209
Rejestracja: 18 paź 2018, 01:16
Lokalizacja: Philippines
Kontakt:

18 lis 2018, 14:13

Witam Państwa Serdecznie,

poszukuje osoby która:
- wie, że to ile zarobi zależy tylko od jej samej. Nie dostaniesz ode mnie komórki, laptopa czy auta, a możliwość sprzedaży produktów na wysokiej prowizji. Przykładowo sprzedasz za 100 tyś zł netto ? Dostajesz 10 tyś do ręki, pamiętaj, że tyczy się to cen podanych przez nas - czasami będziesz musiał zejść z marży tracąc część prowizji...
- godnie będzie reprezentować nasze brandy.
- nie dostaniesz ode mnie żadnej podstawy czy zaliczki. Liczą się tylko wyniki.
- będziesz miał możliwość "rezerwacji tematu" u mnie więc jak klient trafi po rozmowach z tobą do mnie i tak dostaniesz swoją dole.
- zależy mi na długotrwałej współpracy, nie mam zamiaru nikogo oszukiwać i tego samego oczekuje od ciebie.
- jeśli chcesz do mnie zadzwonić lub napisać i negocjować warunki, że paliwo na pół, że 2 tys podstawy to daruj sobie - jak jesteś lwem to zarobisz na koszty jak paliwo i wszystko inne w parę dni a resztę możesz leżeć lub zarobić kolejne tysiące złoty - twoja sprawa.
- pierwszy miesiąc będzie twoim miesiącem próby. Jestem typem osoby która nie lubi wykorzystywać - bardziej lubię zachęcać. Sprzedasz towaru za 1 mln i zarobisz dla nas 200 tys ? Poza kasą dostaniesz wycieczkę w jakieś miłe miejsce na świecie żebyś mógł odpocząć i w następnym roku wygenerować jeszcze więcej.
- Oczywiście dostaniesz ode mnie wzorniki i wszystko co potrzebne do sprzedaży.
- Co do rozliczeń to może być po każdej transakcji czy też miesięcznie - nie robi mi to różnicy.

Oferta jest skierowana dla osób w każdym wieku, ludzi każdej płci czy też narodowości - nie oceniam ciebie tylko twoje wyniki.

Wykształcenie też nie ma znaczenia.

Telefon: 602 534 978
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aleksandrów Łódzki”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa