Manipulacja w biznesie

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zkr
Posty: 31
Rejestracja: 22 wrz 2017, 07:03

17 sie 2023, 13:33

Cześć. Ostatnio zgadałem się z jednym znajomym i ten stwierdził,że feromony to jeden z najczęściej stosowanych sposobów manipulacji. Że bardzo często różne osoby używają zapachu po to tylko aby lepiej nastawić w stosunku do siebie innych. Czy ktoś z Was używał kiedyś czegoś takiego? Jak wrażenia?
Awatar użytkownika
luck
Posty: 44
Rejestracja: 10 sie 2017, 09:16

18 sie 2023, 14:07

Przyznaj się, ze bardziej zależy Ci po prostu na zarywaniu lasek. A tak serio to tak. Feromony działają ale wiele zależy również od tego jakie sobie kupisz. Bo są feromony i feromony. Jak chcesz zaoszczędzić i kupisz sobie jakieś tanie badziewie na allegro to raczej nic CI nie pomogą. Sam jestem zdania,że jak już coś kupować to coś porządnego co będzie miało jakieś tam działanie. Sam przetestowałem kilka rodzajów. Fajne są pheromone essence. Dość drogie ale jest to skoncentrowana esencja. Niezłe są jeszcze Love Desire.
Awatar użytkownika
zkr
Posty: 31
Rejestracja: 22 wrz 2017, 07:03

19 sie 2023, 10:42

Mocno wypchany portfel tak ale możesz wierzyć albo nie ale mam kilku kumpli, którzy są totalnie spłukani, nawet samochodów nie mają ale mają niesamowite powodzenie wśród lasek. Nie wiem co one w nich widzą. Chyba działa tutaj właśnie pewność siebie oraz charakter. Jeden potrafi wyrwać dosłownie każdą a ani nie jest zbyt inteligentny, ani przystojny ani bogaty. Tak więc czasami wtf ??
Ok ale czym konkretnie te feromony się od siebie różnią? No i jaki jest skład? Czy aby nie są to jakieś łądniejsze perfumy ? :P
Awatar użytkownika
luck
Posty: 44
Rejestracja: 10 sie 2017, 09:16

19 sie 2023, 11:24

No róznią się. Niektóre zawierają składniki jakie są w naturalnych feromonach a niektóre nie. I w tym jest różnica.Ktoś kupi sobie jakieś tanie badziewie a potem narzeka,że mu feromony nie chcą działać i twierdzi,że jest to ściema. Pheromone essence zawierają androsteron. Jest to pochodna testosteronu, która sprawia,ze druga osoba odczuwa w Twoim kierunku przyciąganie. I nie, nie jest to efekt placebo. Przetestowałem sobie zapach z feromonami i bez. Jest różnica.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa