Bazy cv

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pressman
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2011, 15:40

09 lis 2011, 15:49

witam,

gdzie w sieci mogę znaleźć portale zajmujące się gromadzeniem baz cv. Chodzi mi oczywiście o poważne miejsca w sieci, na których się nie zawiodę aplikując swoje cv - czytaj: jakiś pracodawca mnie tam odnajdzie...

co możecie mi polecić?
Awatar użytkownika
SparrowPL
Posty: 10
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:41

24 lis 2011, 17:16

ja wrzuciłem CV na infopraca, pracuj.pl. dlastudenta.pl
Awatar użytkownika
celia
Posty: 2
Rejestracja: 31 sty 2012, 12:17

31 sty 2012, 12:23

A może ogłoszenie się na gumtree.pl w swoim mieście? Pracuj.pl podobno jest ok. Warte uwagi jest też controlfind.pl
Awatar użytkownika
Janika
Posty: 4
Rejestracja: 17 lut 2012, 10:52

20 lut 2012, 11:50

Warto założyć profile na kilku portalach, każdy z nich ma coś innego i ciekawego, testy, artykuły,porady odnośnie cv, listów motywacyjnych i rozmów kwalifikacyjnych.
Awatar użytkownika
znajoma
Posty: 17
Rejestracja: 10 sie 2011, 08:51

28 mar 2012, 08:12

Możesz też założyć konto na portalu Zielonej Linii, tam też jest baza cv, do której dostęp mają pracodawcy. Mają też na stronie wyszukiwarkę ofert pracy i szkoleń. Ogólnie, tak jak było wspomniane wcześniej, warto korzystać z kilku portali, Zielona Linia jest mało znana, a jednak oni współpracują z urzędami pracy i pracodawcami, więc mają sporo ciekawych ofert i kontaktów.
Awatar użytkownika
daknez
Posty: 11
Rejestracja: 02 kwie 2012, 15:45

11 kwie 2012, 14:40

Warto stworzyć swoje konto na goldenline.pl i rozbudować do maksimum informacje o sobie. Tam często zaglądają headhunterzy.
Awatar użytkownika
JolkaJolka
Posty: 8
Rejestracja: 16 kwie 2012, 10:00

16 kwie 2012, 14:55

Witam,

ja logowałam się jeszcze na info.praca, dość wygodny sposób na umieszczenie CV (można je osobno edytować do każdej oferty pracy). A jeśli interesujesz się pracą zdalną, to korzystałam w portali ogłoszeniowych, szybko można nawiązać kontakt i trafiają się fajne oferty. Pozdr.

J.K.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa