Zlecę - Pisanie artykułów na potrzeby stron www stała współp

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
gerdi
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2007, 10:12

20 sie 2007, 10:48

Zajmuje się tworzeniem i rozwojem serwisów internetowych, poszukuje osoby lub osób które były by zainteresowane pisaniem artykułów na potrzeby serwisów. Oczywiście praca w domu. Na zasadzie:

- podaje tematykę, długość artykułu i ewantualnie inne szczegóły
- osoba pisze i przesyła do mnie pocztą elektroniczną
- przelewam pieniążki

Oczywiście forma rozliczeń jest do ustalenia. Ilość zleceń w zależności od danego miesiąca. Zarobki w zależności od chęci i zapału, sam piszę codziennie 20-50 artykułów i wiem że to nudne zajęcie, dlatego poszukuję osoby odpowiedzialnej, i zaangażowanej, która nie zrezygnuje po tygodniu. Za artykuł płacę zazwyczaj 1 zł za 1000 znaków. Oczywiście pisząc można się posiłkować artykułami z sieci, oczywiście nie łamiąc praw autorskich. Osoba z tekkim umusłem na pewno stworzy kilkadziesiąt dziennie. Ilość artykułów które będę potrzebował jest praktycznie niograniczona. Powiem szczerze że nie muszą to być to arty na miarę Pulitzera. W tym miesiącu prawdopodobnie potrzebowałbym około 100-300 artykułów. Docelowo mógłbym zamawiać 500 miesięcznie.

Poważne ofery prosze kierować:

gg:8288255
email:gerdi1@wp.pl
tel 697 715 522

Z poważaniem

Gerard Miłosz
Zablokowany

Wróć do „Dam pracę”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa