Specjalista ds. techniczno - handlowych- j. francuski

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
Fair Recruitment
Posty: 33
Rejestracja: 21 mar 2008, 11:28

15 cze 2009, 13:24

Specjalista ds. techniczno handlowych

Ref.: TECH/WE/21/05

Opis klienta:

Lokalizacja: Kraków
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Liczba wakatów: 1
Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz

Zakres obowiązków:
Poszukiwanie, obsługiwanie i kontrola podwykonawców z branży mechanicznej, ślusarsko-spawalniczej i kotlarskiej na rynku Polskim i w krajach europejskich.
Kontrola jakości procesów produkcyjnych u podwykonawców/partnerów produkcyjnych
Wyszukiwanie i pozyskiwanie klientów na produkty firmy na rynku Polskim
Kontakty z partnerami firmy : biura projektów, firmy instalatorskie, gminy, instytucje, urzędy)
Wyszukiwanie i odpowiedzi na przetargi

Wymagania:
Perfekcyjna umiejętność czytania planów
Bardzo dobra znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie
Wykształcenie wyższe techniczne, wydział Mechaniczny bądź wydział Energetyki i Paliw, bądź inny zbliżony do profilu firmy
Mile widziane doświadczenie w dziedzinie konstrukcji mechaniczno-kotlarskich
Dodatkowy język obcy mile widziany
Umiejętność zarządzania czasem pracy
Komunikatywność i umiejętność pracy w ekipie
Zorganizowanie i samodzielność
Terminowość wykonywania zadań
Łatwość adaptacji do nowych warunków
Mobilność i dyspozycyjność

Oferujemy:
Pracę w europejskiej firmie w jednym z najbardziej rozwijających się sektorów
Pracę w młodej, międzynarodowej ekipie
Szkolenia
Motywujące wynagrodzenie
Telefon komórkowy
Samochód służbowy

Forma kontaktu:

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV w języku polskim i francuskim pocztą elektroniczną na adres: magdalena.bienkowska@fair-recruitment.pl

Dane kontaktowe firmy:

tel.: 012 430 09 06
fair-recruitment.pl

Klauzula: Prosimy o dodanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Zablokowany