Specjalista ds. Rozwoju Systemów i Aplikacji Płatniczych

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
prof
Posty: 14
Rejestracja: 14 sie 2007, 12:46

14 sie 2007, 13:51

ProfAs jest Firmą Doradztwa Personalnego świadczącą usługi w zakresie Rekrutacji, Outsorcingu, Payrollu, Szkoleń, Outplacement i Assessment Centre. Obecnie dla naszego Klienta - lidera na rynku płatności elektronicznych - poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
• Wdrażanie nowych produktów i zmian w terminalach POS,
• Utrzymanie systemów akceptacji kart oraz systemów do obsługi produktów dodanych,
• Współpraca z firmami zewnętrznymi (dostawcy aplikacji, sprzętu, usług),
• Prowadzenie oraz wsparcie projektów
• Koordynacja lub przeprowadzanie testów aplikacji,
• Modelowanie procesów biznesowych.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe
• Dobra znajomość technologii związanych z bazami danych, szczególnie MS SQL Server,
• Znajomość technologii sieciowych w zakresie routingu IP w sieciach rozległych,
• Zdolności analityczne, umiejętność projektowania i testowania w cyklu rozwoju oprogramowania,
• Dobra znajomość języka angielskiego,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Samodzielność i determinacja w działaniu,
• Dyspozycyjność i zdolność do szybkiej adaptacji do zmieniających się warunków,
• Dobre umiejętności interpersonalne – doświadczenie w kontaktach z użytkownikami i dostawcami.

Dodatkowe atuty:
• Doświadczenie w zakresie rozwoju i utrzymania systemów informatycznych,
• Znajomość nowoczesnych technologii związanych z obsługą (w szczególności akceptacją) kart płatniczych,
• Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań akceptacji kart, technologii i protokołów kartowych np. ISO8583, Visa, MasterCard.
• Doświadczenie w certyfikacjach z VISA/MasterCard,
• Znajomość BASE1/2 i SMS, znajomość protokołów technicznych terminali POS
• Znajomość aplikacji terminali płatniczych firm Hypercom, Ingenico, VeriFone, etc.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego z podaniem nr ref: SRAP/C/07 na adres: a.mokrzycka@profas.com.pl
Zablokowany