Specjalista ds. obsługi Partnerów Sieciowych

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
profas
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2007, 14:18

28 lis 2007, 14:55

Firma z branży rozrywkowej poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. obsługi Partnerów Sieciowych

Zakres obowiązków:
- realizacja współpracy z Partnerami Sieciowymi
- nadzór nad efektywnością sprzedaży Partnerów Sieciowych, przygotowanie rekomendacji działań pro-sprzedażowych
- kontrola realizacji umów z Partnerami Sieciowymi
- formalno-prawna obsługa działań sekcji w zakresie jej zadań

Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- doświadczenie w pracy w Dziale Obsługi Klienta B2B
- doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych
- umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z partnerami handlowymi
- znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
- rozszerzony pakiet usług medycznych
- atrakcyjne warunki pracy

Zainteresowane osoby proszone są o wysyłanie CV na adres marta.marciniak@profas.com.pl
Zablokowany