Praca - Analityk Zasobów Internetowych

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
PiotrDyl
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2011, 16:52

28 lip 2011, 16:53

Firma Biuro Doradztwa i Rehabilitacji Zawodowej poszukuje dla swoich klientów (firm zewnętrznych) pracowników niepełnosprawnych na stanowisko ANALITYKA ZASOBÓW INTERNETOWYCH

Opis stanowiska: praca wykonywana w domu, przeszukiwanie zasobów Internetowych (np. dane potencjalnych kontrahentów, informacje o produkcie lub usługach)pod kątem zleconego zadania, a następnie tworzenie bazy danych

Wymagania:
- dobra znajomość Internetu oraz dobra znajomość pakietu Office (szczególnie Word i Excel),
- dobra organizacja pracy, samodzielność,
- stałe łącze internetowe.

Oczekiwania:-
- osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, (także osoby niewidome- wymagany specjalny program do odczytywania treści z komputera)

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- wynagrodzenie stałe w 3- miesięcznym okresie próbnym 1386zł brutto,
- dla osób pobierających rentę socjalną możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze etatu,
- możliwość zgłoszenia dzieci lub członków rodziny do ubezpieczenia
- elastyczny czas pracy - Państwo ustalacie sobie tygodniowy harmonogram pracy np. poniedziałek 7-14, wtorek 9-16 itd.
- opiekę merytoryczna koordynatora
- wsparcie techniczne informatyków

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV oraz skan orzeczenia o niepełnosprawności (lub podanie informacji o stopniu niepełnosprawności, rodzaju schorzenia i okresu ważności orzeczenia) - aplikacje niepełne nie będą brane pod uwagę. (REKRUTACJA TRWA DO KOŃCA BIEŻĄCEGO ROKU)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikacje proszę kierować na adres rekrutacja@bdirz.pl
Tel. Kontaktowy 022- 321-38-30 lub 533-304-533
Zablokowany