KIEROWNIK PRODUKCJI!!!

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
Progresso
Posty: 13
Rejestracja: 20 lis 2007, 10:47

20 lis 2007, 11:16

Progresso sp. z o.o. dla swojego Klienta w strefie ekonomicznej w Jelczu-Laskowicach rekrutuje pracowników na stanowisko:
KIEROWNIK PRODUKCJI

Główne obowiązki:
• Odpowiedzialność za produkcję i utrzymanie ruchu wydziałów produkcyjnych
• Zapewnienie realizacji planów produkcyjnych (ilościowych i jakościowych)
• Nadzorowanie pracy podległego zespołu
• Koordynowanie procesu planowania produkcji
• Opracowywanie budżetu działu

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne
• Kilkuletnie doświadczenie na stanowiskach w zakresie zarządzania produkcją w branży AGD
• Praktyczna znajomość metod optymalizacji produkcji
• Minimum komunikatywna znajomość języka włoskiego lub biegły angielski
• Umiejętności zarządzania grupą
• Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu standaryzacji procesu produkcyjnego

OFERUJEMY:
- stabilną pracę w renomowanej zagranicznej firmie
- wynagrodzenie zapewniające satysfakcję
-możliwość rozwoju zawodowego
-możliwość szkoleń i kursów

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM na adres
praca-it@progresso.net.pl
lub pocztą:
Progresso sp. z o.o.
ul. Kościuszki 29/9
50-011 Wrocław
Informacje pod nr Tel. (071) 78 33 214
Proszę wpisać nr ref. ogłoszenia IT/JL/KP/05
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Do CV proszę dołączyć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 Poz. 833).”
Zablokowany