Zabiegi kosmetyczne dla kobiet

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
amanecrer

28 sie 2018, 16:25

Dzięki wielkie za niezwykle interesujące porady w tym obszarze. Myślę, że bez wątpienia przydadzą mi się one :)
Awatar użytkownika
dusia

10 wrz 2018, 07:26

A co powiecie na makijaż permanentny ? Macie ? Ja od kilku miesięcy jestem mega szczęśliwą posiadaczką idealnych brwi i super precyzyjnie wykonanych kresek na górnej powiece. Teraz mój codzienny makijaż zajmuje mi nie więcej jak 5 minut :) Najważniejsze to wybrać się do doświadczonej linergistki, która będzie w stanie dobrac odpowiednią metodę, kształt i kolor. Ze swojej strony polecam Dominikę Kossakowską z salonu Jest Pięknie! To najlepsza linergistka w mieście!
Awatar użytkownika
Madameadame2

15 paź 2018, 16:08

Makijaż permanentny to troszkę ryzyko jak dla mnie. Nigdy nie wiadomo jaka będzie moda za 5 lat, ba nawet za rok wszystko się może zmienić. Ja to od czasu do czasu chodze na paznokcie oraz na rzesy. Bardzo lubie moją kosmetyczkę od rzęs Świetnie wykonuje swoją pracę ;)
Awatar użytkownika
babeczka

16 paź 2018, 10:35

Ja ostatnio słyszałam o takim zabiegu
Zaciekawił mnie bo walka ze zmarszczkami to największa bitwa jaką toczy kobieta. Szczególnie jeżeli chodzi o zmarszczki np pod oczami czy mimiczne. To bardzo postarza a trudno się tego pozbyć.
Awatar użytkownika
Kaja_

29 gru 2018, 13:00

Możesz poszukać coś z zakresu medycyny estetycznej, ja jakiś czas temu poddałam się zabiegowi usunięcia rozstępów, które były moim wielkim kompleksem. Znajoma poleciła mi taki zabieg bo bardzo interesuje się tą dziedziną i nawet bierze udział w wielu szkoleniach w http://www.facebook.com/Anti-Age-Academy-560113084423810/ , ponieważ skończyła studia medyczne i chciałby się zajmować tym w przyszłości.
Awatar użytkownika
smagny

31 gru 2018, 14:12

Teraz po świetach tłok, mnóstwo kobiet dostało karnety na prezenty :)
Awatar użytkownika
neverland

29 paź 2019, 19:20

Rzadko poddaje się takim zabiegom. Uważam, że robiony 2x tygodniu peeling całego ciała i codzienne stosowanie naturalnych kremów i balsamów (polecam serię z olejem z wiesiołka GAL) przynosi lesze rezultaty niż zaniedbywanie się na co dzień, a kilka razy do roku poddawanie się jakmkolwiek zabiegom i tracenie kupy forsy.
Awatar użytkownika
misi3k

13 sty 2020, 10:36

mogę polecić świetny zabieg na włosy, chodzi mi o zbieg keratynowy Amazon Keratin który pomaga wygładzić włosy i skutecznie je prostuje, ja najczęściej wybieram keratynę jabłkową i korzystam z kosmetyków polecanych przed i po zabiegu które dodatkowo wydłużają efekt terapii - piękne, grube i lśniące włosy :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa