Serwis TextBookers poszukuje autorów

Zarabianie w internecie, copywriting, oferty pracy przez internet
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TextBookers.com
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2020, 18:29

20 maja 2020, 23:28

Zapraszamy do współpracy z serwisem TextBookers!

Poszukujemy autorów, którzy chcieliby rozpocząć współpracę przy realizacji tekstów polskich, a także obcojęzycznych – w języku angielskim i niemieckim. Zapewniamy przejrzyste warunki współpracy, proste zasady wypłat , atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od tego, jak Twoje teksty oceniać będą klienci, a także, a może przede wszystkim, zlecenia dostępne 24 h na dobę. Pracujesz, kiedy chcesz, wszędzie tam, gdzie masz dostęp do Internetu. Masz wątpliwości, czy to dla Ciebie – poznaj jakości tekstów w zakładce Pomoc na stronie serwisu i sprawdź to.

Serwis Texbookers od momentu powstania zapewnia Klientom serwisu dostęp do treści SEO w każdej jakości, a Autorom – stałą możliwość pisania i zarabiania. Rozwijamy się dynamicznie, a dzięki temu możemy poszerzać zakres naszych usług. Chcesz dołączyć do grona Autorów tworzących nową jakość w naszym Serwisie?

To proste. Wystarczy wejść na stronę TextBookers założyć konto, podpisać i przesłać nam umowę, a następnie napisać krótki tekst próbny. Po jego pozytywnej weryfikacji, pozostaje Ci jedynie rozpocząć realizację tekstów!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oferty pracy zdalnej”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa