16 lat, praca na pełnym etacie

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
thecitizen

17 sie 2019, 20:03

Witam użytkowników forum!
Mam 16 lat i od roku uczę się w systemie edukacji domowej (liceum). W związku z tym wystarcza mi dziennie 2h na naukę, a resztę czasu mam wolną. Chciałbym podjąć pracę, najlepiej biurową/call center/obsługa klienta, albo magazyn na pełnym etacie. Przeglądając ogłoszenia zauważyłem, że nie jest wymagane ukończenie szkoły średniej , ani doświadczenie. I teraz moje pytanie, najlepiej do osób doświadczonych. Czy faktycznie jest możliwość, żebym podjął taką pracę bez ukończonej 18'tki? Znalazłem parę ogłoszeń 16+, ale przeważnie był to albo handel, albo zbiór owoców i to najczęściej w wymiarze wakacyjnym. Widziałem też parę ogłoszeń, gdzie status studenta jest atutem, a ja jako uczeń można powiedzieć, że mam podobny status. Oczywiście mam zgodę rodziców na pracę, a książeczki zdrowia, czy sanepidu mogę wyrobić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Śląsk
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa