Wypadek w Anglii

Poradnik, własna działalność, czarna lista, biała lista, WRS, konto w banku, NIN - National Insurance National Insurance Number, po pracy, zakwaterowanie, poszukiwanieie pracy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mermagda0
Posty: 27
Rejestracja: 07 sie 2017, 21:26

18 paź 2018, 15:28

Mieliscie wypadek w Anglii? Było to w przeciągu ostatnich trzech lat? Zajrzyjcie sobie na stronkę wypadki.co.uk gdzie otrzymacie pomoc w odzyskiwaniu odszkodowania za takie właśnie sprawy. Nie pobierają opłat gdy sprawy nie wygrają więc nie ma tu się czego wgl bać.
Awatar użytkownika
pops
Posty: 3
Rejestracja: 06 cze 2019, 11:10

06 cze 2019, 11:29

Odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym wypłacane jest z ubezpieczenia OC pojazdu sprawcy wypadku. Obecnie w każdym kraju europejskim istnieje obowiązek wykupienia ubezpieczenia OC pojazdu, z którego wypłacane są odszkodowania w przypadku spowodowania szkody przez kierowcę. Odszkodowanie jest uprawnieniem poszkodowanego, o które musi on wystąpić, przedstawiając dowody doznanych szkód i podstawy prawne roszczeń. Jeżeli poszkodowany nie zgłosi szkody w terminie 3 lat od momentu doznania szkody, roszczenie przedawnia się.
Awatar użytkownika
takecare
Posty: 6
Rejestracja: 20 cze 2018, 15:04
Lokalizacja: Kielce

24 paź 2019, 15:08

jeśli zaś ktoś miał w Polsce i otrzymał odszkodowanie.. jakie otrzymał:) i nie chce samodzielnie toczyć bojów o wyższe może skorzystać z dopłaty do odszkodowania więcej na stronie Take Care Polska
Awatar użytkownika
rysieallo
Posty: 13
Rejestracja: 31 sty 2020, 16:58
Lokalizacja: Wrocław

31 sty 2020, 17:19

Ja miałem, co prawda nie w pracy i było to ładnych pare lat temu ;) - wagonik na rollercoasterze wypadł z szyn i trochę ludzi się połamało, ale skończyło się to bardzo wysokim odszkodowaniem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Anglia”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa