Opinie o zakładach pracy.

Obowiązki pracownika i pracodawcy
Awatar użytkownika
marymont3

14 gru 2018, 19:41

Zgadzam się - to jest bardzo ważne.
---
https://www.eoborniki.pl/zycie-i-styl/dom/6967-projektowanie-wnetrz-w-stylu-skandynawskim.html
Awatar użytkownika
barwas

29 sty 2019, 12:06

Mi dużo satysfakcji daje praca w Concept Music Art. Jestem tam specjalistą od nagłośnienia. Od zawsze interesowałem się sprzętem nagłaśniającym, konsolami, słuchawkami. Dziś dzięki CMA w której mogłem się rozwijać moja wiedza jest znacznie większa. Pracuję przy dużych projektach, tutaj nasze portfolio: https://cma.pl/projects/ Gdyby ktoś był zainteresowany pracą, to zapraszam do nas :)
Awatar użytkownika
marynarz

09 lut 2019, 15:42

Z polecenia wrzucilem cv na skrzynke medicover. Do tej pory pracowalem jako freelancer, ale ze trudno sie utrzymac tylko na kilku zleceniach wiec ta praca spadla mi jak grom z nieba. Zwlaszcza ze nie chodzi sie tam z przymusem. Nie ma nudy, bo co chwile wdrazane sa nowe systemy i trzeba sie w nie wprawiac z obsluga. W dodatku ludzie sa w porządku. Czesto uda sie gdzies wyjsc wspolnie, a w marcu planowany jest dla wszystkich wyjazd integracyjny na mazury
Awatar użytkownika
Milan

07 kwie 2019, 11:35

Atmosfera w pracy jest brdzo wazna. My o nią dbamy, wychodzimy sobie często gdzieś razem. Ostatnio byliśmy na strzelnicy we wrocławiu, w progun
Awatar użytkownika
opisia

03 lis 2019, 10:21

ja jestem zadowolona z miejsca gdzie obecnie pracuję. Ludzie mili, szef też no i warunki też mamy spoko.
Awatar użytkownika
LUBIANA

23 lis 2019, 21:44

Ja przestanę wierzyć w te opinię w internecie - połowa ich jest po prostu nie adekwatna do tego co się dzieje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakłady pracy”

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa