Re: dbanie oz drowie

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
misi3k

05 maja 2020, 12:49

Mój tata miał problem z trudno gojącymi się ranami, jest cukrzykiem więc sytuacja jest poważna... jakiś czas temu lekarz polecił mu sprawdzić tlenoterapię, wykupiliśmy kilka zabiegów w komorze hiperbarycznej Atamed i okazało się, że tlenoterapia wraz z równolegle prowadzoną antybiotykoterapią znacząco zwiększa efektywność gojenia się ran. Zabiegi bardzo pomogły skóra szybciej się zabliźnia, ranki znikają i nie powstają nowe !!! Zatem polecam z czystym sumieniem
Awatar użytkownika
Adam42

04 cze 2020, 17:39

Badania zawsze są najważniejsze, profilaktyka daje efekty. Nie musisz czekać w kolejkach jeśli robisz je w KPZ. Oprócz tego masz tam dostęp do lekarzy specjalistów, wszystko w jednym abonamencie miesięcznym za 49 zł. Zobacz na stronie Cuk
Awatar użytkownika
Zelkina

21 cze 2020, 13:40

Dokładnie badania są niesamowicie ważne.Ja przykładowo miałam straszne problemy z bólami brzucha. Szczególnie w czasie okresu. Długi okres to bagatelizowałam, bo myślałam ze to normalne, w końcu poszłam do ginekologa. Okazało się że mam przerost endometrium i gdybym nie poszła to byłoby to coraz większe. A tak lekarz przepisał mi antykoncepcję ,belare biorę i od jakiegoś czasu mam spokój z bólami i z okropnym krwawieniem. Warto iśc do odpowiedniego lekarza jak nam coś dolega.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa