Berlin: tanie kursy j. niemieckiego

Forum dla mieszkających lub wybierających się do Niemiec. Bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
euro_train_berlin

09 paź 2012, 23:08

Zapraszam do zapoznania się z kursami w szkole Euro Train Berlin. Są one intensywne, trwają 7 miesięcy.

Jeden moduł to 100 godzin. Nauka w jednym module trwa miesiąc.
Zajęcia odbywają się w godzinach od 9:00 do 13:30 = 5 godzin lekcyjnych dziennie przez cztery dni w tygodniu od wtorku do piątku.

Kursy finansowane są przez Federalny Urząd ds. Obcokrajowców, którzy przebywają na terenie Niemiec, są zameldowani i zarejestrowani w niemieckich urzędach.

Osoby chcące uczyć się dodatkowo na tych kursach, nie posiadające odpowiedniego zaświadczenia z niemieckiego urzędu pracy płacą za każdy moduł, tj. 100 godzin lekcyjnych, około 140 EUR, co daje cenę za lekcję na poziomie 1 eur 40 centów / h.

Kontakt: 030 474975-23 Pani Dr. Swetlana Kristan-Heinze
Awatar użytkownika
czarnuszka

18 paź 2016, 19:53

Jestem opiekunką osób starszych w Niemczech. Ja uczyłam sie języka niemieckiego metodą SITA i jestem zadowolona z efektów. Ważne jest aby być systematycznym w nauce i uczyć sie zgodnie z ich procedurą, ale dla mnie dodatkowym atutem był stan relaksu podczas odsłuchu lekcji. Ale też to, że należy mówić słowa i zwroty ktore sie zapamiętało, a to u mnie było o tyle łatwiejsze ze mogłam to ćwiczyć codziennie robiąc zakupy, czy rozmawiać z podopiecznymi. Ja polecam metodę.
Awatar użytkownika
mariuszzzz8

25 mar 2018, 09:43

Czy one są tanie to nie wiem tak naprawdę
http://www.caperacehotel.co.uk
ODPOWIEDZ

Wróć do „Niemcy”

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Metallzaune aus Polen Regeneracja wtryskiwaczy Skup aut Śląsk
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne