Strona 1 z 1

Ubezpieczenia

: 19 lip 2019, 14:09
autor: OfertyPracy
Jesteśmy zainteresowani osobami z minimum rocznym doświadczeniem pracy w ubezpieczeniach. Proszę nie przesyłać CV jeśli poniższe wymagania nie są spełnione.


Wymagania:
Roczne doświadczenie w wystawianiu polis ubezpieczeniowych na rzecz różnych towarzystw (komunikacja, majątek), zdolność szybkiego przyswajania wiedzy, miła aparycja - optymizm, licencja PUNU, KNUIFE - mile widziana, wykształcenie minimum średnie. Niekaralność.Opis stanowiska:

Poszukujemy pracownika do obsługi klienta w biurze ubezpieczeń na stanowisko specjalisty ds. ubezpieczeń. W zakresie obowiązków min. wystawianie polis na rzecz różnych Towarzystw. Praca na terenie Ochoty i Włoch w Warszawie w godz. 10.00 - 18.00.

Zapewniamy:
Dobre warunki finansowe, szeroki zakres szkoleń, możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz miłą atmosferę. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na adres mailowy.Firma istnieje na rynku od 1998 roku. Naszą specjalizacją jest branża ubezpieczeniowa. Współpracujemy z sukcesem z wieloma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi dzięki czemu nasi klienci są usatysfakcjonowani i przywiązani do naszej firmy. Cechuje nas rzetelność, uczciwość oraz duże doświadczenie. W naszych biurach panuje miła, rodzinna atmosfera, co cenią sobie nasi pracownicy.

Kontakt: 501 727 058