Praktyki studenckie a normalna praca

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
marek92
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2018, 12:22

26 cze 2018, 12:23

Witam, mam pytanie na które niestety nie mogę znaleźć nigdzie odpowiedzi, otóż przez wakacje mam odbyć 250h praktyk bezpłatnych, problem w tym że akurat znalazłem pracę na wakacje która jest mi bardzo potrzebna, po całym roku studiowania jestem spłukany i nie mam pieniędzy na rozpoczęcie kolejnego roku, jednakże praca nie tyczy tematyki moich studiów i nie mogę tego połączyć. Dogadałem się z pewną osobą która zatrudni mnie na praktyki, gdzie nie będę musiał odklepać wszystkich godzin ale będę mógł po "normalnej pracy" chodzić tam wieczorem i pomagać przy wszystkim przy czym będzie można, by "odkupić winy" pytanie czy w trakcie praktyk, w których będę miał normalną umowę na ich odbycie, przygotowaną od uczelni, gdy będę miał również umowę normalną o prace, gdzie godzinowo wychodzi na to że musiałbym spać praktycznie po 4godziny, ktoś się do mnie o to doczepi? Może urząd pracy, czy jakiś inny urząd poinformować uczelnie, że coś nie do końca się u mnie z tym wszystkim zgadza? Bo po prostu zamiast być 8 godzin na praktykach, będę 10 godzin w pracy a po pracy, będę jechał do firmy w której mam praktyki i przez kilka godzin pomagał. Dziękuje za każdą udzieloną pomoc.
Awatar użytkownika
verygoody
Posty: 5
Rejestracja: 23 cze 2018, 17:55

29 cze 2018, 14:04

Niestety, ale w ogóle się na tym temacie nie znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa