Strona 1 z 1

Transport do Finlandii

: 07 mar 2018, 18:04
autor: Skarbek
Znacie kogoś, kto przewozi towary do Finlandii? Jakie ma stawki? Czy są podobne do tych- www.ekspo-Trans.pl/finlandia/ ?

Re: Transport do Finlandii

: 21 mar 2018, 15:04
autor: misi3k
Hej,
ja poszukuje przewoźnika, może być firma autokarowa, która organizuje przewozy zagraniczne i ma autokary dostępne 24h na dobę. Chodzi mi o wycieczkę po Szwecji i Finlandii dla dzieci. Sprawdzałem różne firmy autokarowe i trafiłem na ciekawą opcje - http://www.fabisiakprzewozy.pl/ wydają się być profesjonalną firmą. Może ktoś z was korzystał z ich usług? Aspekty jak bezpieczeństwo przewozu są dla mnie podstawą, jak wygląda sytuacja w tej firmie?
Dziękuje za odpowiedzi :)

Re: Transport do Finlandii

: 16 kwie 2018, 21:36
autor: Arina
Firm świadczących usługi w zakresie transportu międzynarodowego na naszym rynku działa dzisiaj bardzo wiele. Niemniej jednak ciekawą opcją może bez wątpienia okazać się skorzystanie z usług Symlog http://symlog.eu/spedycja-kontenerowa/ . Możemy tutaj bowiem być pewno indywidualnego podejścia do każdego klienta, a dodatkowo mamy wiele opcji do wyboru, w tym np. transport kontenerowy, bądź też spedycję międzynarodową.

Re: Transport do Finlandii

: 12 lip 2018, 08:43
autor: Tango
To prawda, że jest wiele firm transportowych. Warto jednak wybrać sprawdzonego spedytora, który ma ugruntowaną pozycję na rynku. Szeroki wachlarz usług transportowych oferuje firma http://www.eurotransporter.pl/pl/ . U nich można zamówić transport międzynarodowy i krajowy oraz obsługę formalności wszystkich formalności związanych z przewozem.