Operator Maszyn CNC + bus do Stalowej Woli

Oferty pracy w Leżajsku
Awatar użytkownika
Thoni Alutec
Posty: 9
Rejestracja: 10 mar 2020, 08:26

10 mar 2020, 09:03

Firma Thoni Alutec w Stalowej Woli, zatrudniając ponad 1500 osób, jest jednym z największych zakładów produkujących odlewy ze stopów aluminium. Oferujemy kompleksowy zestaw usług począwszy od zaprojektowania poprzez odlanie i obróbkę odlewu aż do lakierowania i montażu wykonanych elementów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Maszyn CNC

Zakres obowiązków:
- obsługa obrabiarek CNC,
- zakładanie, ściąganie detali oraz przyrządów mocujących z obrabiarek CNC
- wymiana zużytych narzędzi skrawających podczas trwania procesu obróbki mechanicznej,

Od naszych kandydatów oczekujemy:
- minimum rocznego doświadczenia w obsłudze obrabiarek sterowanych numerycznie, najlepiej w sterowaniu Heidenhain, Sinumerik oraz Fanuc
- znajomości przebiegu procesu obróbki skrawaniem
- dobrej znajomości rysunku technicznego
- gotowości do pracy w systemie zmianowym, 4 -brygadowym

Zainteresowanym kandydatom oferujemy:
- pracę w jednej z najnowocześniejszych odlewni aluminium na świecie istniejącej od 20 lat
na polskim rynku,
- umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą na pełen etat,
- realizowanie projektów w międzynarodowym środowisku,
- benefity w postaci szkoleń, dodatkowej premii wakacyjnej oraz świątecznej,
- odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi,
- możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów

Jest możliwość dojazdu do pracy busem pracowniczym na trasie Leżajsk -> Nowa Sarzyna -> Stalowa Wola.

Kontakt telefoniczny: 15/81-49-816.

Aktualne oferty pracy również na naszej stronie internetowej.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych
osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.
Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdzie Pan/Pani na naszej stronie w zakładce "do pobrania".
Awatar użytkownika
WiolkaW
Posty: 7
Rejestracja: 03 kwie 2020, 17:41

06 kwie 2020, 11:24

Znajdź pracownika na portalu JOBNATION. pl - bezpłatna rejestracja