Zarób w domu na aplikacjach

Zarabianie w internecie, copywriting, oferty pracy przez internet
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zarabiajhajs
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2019, 10:59
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

08 lis 2019, 11:37

Witam Was serdecznie :)

Chciałbym się z Wami podzielić moimi metodami zarabiania na aplikacjach internetowych.
Udało mi się tymi metodami już zarobić parę złotych więc z czystym sumieniem mogę je polecić.
Fakt, że nie jestem w stanie obiecać Wam wolności finansowej, dofinansowania do samochodu albo wózka dla dziecka, ale mogę zagwarantować, że jeżeli zrobić co polecam to uda Ci się zarobić parę zł do Twojego budżetu :) a więc do dzieła ;)

#1 Monese - 15£ dla Ciebie i 15£ dla osoby przez Ciebie poleconej
Link do wpisu na moim blogu:
http://zarabiajhajs .pl/jak-szybko-zarobic-75-pln/

Instrukcja:

Pobieramy aplikację ze Google Play lub AppStore
albo z link ---> http://zarabiajhajs .pl/monese/

Instalujemy i rejestrujemy się. Podczas rejestracji należy podać kod promo JAKUB454 aby bonus został przyznany. Dalej wybieramy konto w UK, ponieważ kurs funta jest wyższy niż euro :D Dalej postępujemy zgodnie z instrukacjami. Weryfikujemy się prawem jazdy lub dowodem, następnie selfie. Wybieramy darmowy plan SIMPLE by nie ponosić żadnych opłat, zamawiamy bezpłatną kartę na nasz adres.

Teraz należy się ze mną skontaktować najlepiej przez instagram ---> https://www.instagram .com/hajszarabiaj/
i poinformować mnie o rejestracji z mojego linku. Wtedy po krótkiej rozmowie podeślę Ci 1£ na pierwszy zakup. Po dokonaniu płatności kartą Monese do 48h bonus zostanie przyznany na Twoje konto.

Z apki można w dowolnym momencie zrezygnować poprzez wiadomość do supportu. Można też apkę promować i na niej zarabiać dalej :)

#2 Curve - czyli 5£ dla Ciebie i 5£ dla osoby przez Ciebie poleconej
Link do wpisu na moim blogu:
http://zarabiajhajs .pl/jak-zarobic-dodatkowe-25-pln/

Instrukcja:

Pobieramy aplikację Curve z Google Play lub AppStore
Bezpośredni link ---> http://zarabiajhajs .pl/curve/

Pobieramy i instalujemy aplikację. Podczas rejestracji podaj kod N25B9RAN bo bez niego nie będzie bonusu. Rejestrujemy się, weryfikujemy zgodnie z instrukcją w aplikacji. Dalej zamawiamy sobie bezpłatną kartę Curve oraz podpinamy jedną kartę swoją, np Monese albo Revolut. W aplikacji wybieramy albo Monese lub Revolut było kartą wybraną aktualnie. Po otrzymaniu karty Curve, wybieramy się do sklepu, w apce mamy wybraną np kartę Monese, dokonujemy zakupu, płacimy kartą Curve, środki są pobrane z Monese, nam pojawia się w aplikacji bonus 5£ do wykorzystania.

Oczywiście z apki można w dowolnym momencie zrezygnować poprzez wiadomość do supportu. Można też apkę promować i na niej zarabiać dalej :)

#3 TransferGo - czyli 10£ dla Ciebie i 10£ osoby przez Ciebie poleconej
Link do wpisu na blogu:
http://zarabiajhajs .pl/10-gbp-dla-kazdego/

Instrukcja:

1. https://www.transfergo .com/en/r/giXmEw
2. Podajemy swoje dane razem z e-mailem
3. Podajemy kod poleceń: giXmEw
4. Instalujemy aplikacje i się na nią logujemy.

TransferGo przelew w aplikacji:

1. Wybieramy przelew z PL do UK i kwotę odpowiadająca minimum 50£ ( aktualnie jest to 245-250zł) najlepiej wysłać ciut więcej, aby nie było sytuacji że nie zaliczy nam bonusu.

2. Wybrany darmowy depozyt bankowy (przepisujemy dane i płacimy w swoim banku) lub kartą (szybka opcja), ale płatne (1,27zł)

3. Wpisujemy dane odbiorcy (swoje, te same co przy rejestracji) i wpisujemy ze swojego funtowego „lokalnego” konta w Revolucie, numer konta Revoluta oraz Sort Code (Numer rozliczeniowy w formacie XX-XX-XX)

4. Płacimy i czekamy na profit 10 GBP dla każdego. (Pojawi się do wypłaty w aplikacji TransferGO w zakładce „Zaproś”), Gdy otrzymamy swój bonus, możemy go wypłacić w funtach lub bezpośrednio na polskie konto.

#4 Twisto i 50 PLN dla Ciebie oraz 50 PLN dla osoby przez Ciebie poleconej
Link do wpisu na blogu:
http://zarabiajhajs .pl/zgarnij-50-pln-z-twisto/

Instrukcja:

http://zarabiajhajs .pl/twisto - rejestrujemy się zgodnie z instrukcjami na ekranie. Wpisujemy kod polecenia: ZARABIAJHAJS aby otrzymać bonus. Dalej wyrażamy odpowiednie zgody, weryfikujemy się, uzupełniamy informację na nasz temat, wybieramy limit miesięczny.

Możemy zamówić kartę i nią płacić wszędzie tam gdzie możliwa jest płatność kartą a środki zostaną pobrane z naszego konta Twisto, natomiast możemy też robić zakupy online i karta nie będzie nam potrzebna :)

#5 Xoom czyli 25€ dla Ciebie i 25€ dla osoby przez Ciebie poleconej

Instrukcja:

www.zarabiajhajs .pl/xoom -> dalej zakładamy konto, najlepiej nowe a dopiero później łączymy z PayPalem. Aplikacja wymaga od nas przelewu na minimum 52€ np z PayPala na Revolut. Prowizja za taki przelew to 2€, natomiast w terminie 4 dni na nasze konto po zrealizowanym przelewie, otrzymamy bonus 25€ za wykonane zadanie.

To tylko kilka metod, które obecnie dają zarobić siano w internecie. Zapoznaj się z nimi, sprawdź ile jesteś w stanie wyciągnąć z tego a w razie jakichkolwiek pytań --->
https://www.instagram .com/hajszarabiaj/

Jeżeli będą chętne osoby, mogę zaprosić do grupy, gdzie uczymy na temat zarabiania w internecie.

FAQ: Pierwsze metody nie wymagają inwestycji, kolejne wymagają, ale weryfikacja nie jest wymagana :D po zrealizowaniu pierwszych metod możemy polecić Monese kilku osobom i zarobić na zrealizowanie kolejnych metod. Wszystko zależy od Ciebie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oferty pracy zdalnej”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa