Magazynier- kontroler bramowy

Oferty pracy w Tarnowie
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

19 lip 2019, 17:23

Jesteśmy wiodącym producentem kostki brukowej, betonu komórkowego, płyt tarasowych, systemów kanalizacyjnych oraz systemów murków i ogrodzeń.
W związku z rozbudową naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier - kontroler bramowy
Miejsce pracy: Tarnów, ul. Mroźna 18
Zadania na stanowisku:
-Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych oraz wydawanych towarów
-Kontrola nad właściwym i profesjonalnym rozmieszczeniem, znakowaniem i załadunkiem produktów
-Prowadzenie niezbędnej dokumentacji magazynowej i praca z systemem komputerowym

Od kandydatów oczekujemy:
-Umiejętność pracy z komputerem (oprogramowanie biurowe, programy magazynowe, arkusze kalkulacyjne)
-Dobrej organizacji pracy oraz skrupulatności
-Samodzielności, odpowiedzialności i uczciwości
-Zaangażowania w wykonywaną pracę, determinacji w działaniu

Dużym atutem będzie:
-Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
-Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi
-Znajomości zasad gospodarki magazynowej

Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie, będącej liderem w swojej branży
-Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kwalifikacji
-Motywujący system premiowy

Kontakt: 532 756 189