obowiazek pracodawcy

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
małpeczka
Posty: 9
Rejestracja: 27 kwie 2018, 09:34

03 lut 2019, 15:25

Czy w kazdej pracy pracodawca ma obowiazek ubezpieczyc pracownika i wykupic dla niego jakies medyczne pakiety"?
Awatar użytkownika
Pacorabane
Posty: 4
Rejestracja: 27 gru 2018, 21:47

03 lut 2019, 21:20

Nie wiem czy ma obowiązek ale wydaje mi się ze tak. Przynajmniej jesli chodzi o ubezpieczenie. Natomiast pakiety medyczne to chyba jako taki dodatek tak jak jakies karty sportowe czy cos. Ja mam pakiet medyczny z pracy w Medicover i to bardzo wygodne bo nie musze czekac na odlegle terminy jesli chce dostac sie do specjalisty a i badania podstawowe zrobie tego samego dnia lub na nastepny dzien.
Awatar użytkownika
aczko88
Posty: 81
Rejestracja: 25 sty 2018, 19:44

20 lut 2019, 15:18

Wydaje mi sie, ze to sa takie dodatkowe benefity, ktore oferuje pracodawca :) U nas tez wykupili nam takie pakiety. mega fajna sprawa
Awatar użytkownika
aniellaa1
Posty: 6
Rejestracja: 13 mar 2019, 15:24

13 mar 2019, 15:30

Nie raczej nie ma takiego obowiązku. Może jest to obowiązkowe jedynie w jakiś niebezpiecznych zawodach.
Awatar użytkownika
yustyna
Posty: 15
Rejestracja: 25 lut 2019, 14:01

25 kwie 2019, 10:52

Obowiązku niby nie ma ale ja Wam powiem że kiedy szukałam pracy to wybierałam tych pracodawców którzy wykupują pakiety medyczne pracownikom w medicover, bo stawki wszędzie są prawie takie same ale opieka medyczna najlepsza właśnie tam
Awatar użytkownika
moniaolej
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2019, 11:08

26 kwie 2019, 11:14

Tak jak inni piszą, obowiązku takiego nie ma pracodawca by wykupować pakiety, ale z perspektywy małego pracodawcy powiem, że się to opłaca i przyciąga dobrych pracowników. Obecnie pakiety najcześciej dają duże korporacje, a duże benefity socjalne przyciągają lepszych pracowników którzy mając do wyboru takie same pieniądze + benefity to wybiorą tam, gdzie te benefity dostaja :) ja zatrudniam niewiele osób, ale wykupiłam im pakiety w enel medzie i jeden z pracowników powiedział mi, że jeśli by tego pakietu nie było to wybrałby pracę w korpo. Także polecam!
Awatar użytkownika
smagny
Posty: 293
Rejestracja: 25 gru 2013, 19:33

29 kwie 2019, 09:31

Moim zdaniem, nie ma obowiązku.
Awatar użytkownika
RoberetoM
Posty: 5
Rejestracja: 29 kwie 2019, 11:15

29 kwie 2019, 13:39

Popytaj rodzinę o to najlepiej. Ja Ci w tej kwestii nie pomogę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa