Notariusz vol2

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
VolcanoTen
Posty: 2
Rejestracja: 24 gru 2018, 00:26

02 sty 2019, 21:29

GDzieś niżej pojawił się temat pracy notariusza i to podsunęło mi pomysł rozwiązania moego problemu z darowizną. Może lepiej skorzystać z usług kogoś kto się na tym zna? np http://www.kancelarianotarialna.gdynia.pl/ Niby trzeba zapłacić, ale można zyskać. Co myślicie? :)
Awatar użytkownika
szkamys
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2017, 20:54

30 sty 2019, 12:53

Ja problem z darowizną rozwiązałam szybko u Pani Karoliny Gajek w Kielcach, dala rade sobie z tym bardzo szybko, do tego nie pozostawiała żadnych wątpliwości, odpowiadała na każde pytanie. Była bardzo profesjonalna.
Awatar użytkownika
beatimi
Posty: 5
Rejestracja: 08 lut 2019, 14:20

11 lut 2019, 13:48

Cześć wszystkim forumowiczom :) Szukam właśnie jakiejś sprawdzonej firmy z Katowic (lub okolicznych miejscowości), która zajmuje się obsługą prawną firm... Czy macie może w tym obszarze tematycznym jakieś doświadczenie i jesteście w stanie polecić sprawdzoną firmę, która zajmuje się tego typu sprawami? W Sieci jest tyle różnego rodzaju ofert, że bardzo ciężko jest się na coś konkretnego zdecydować... Z tego co udało mi się rozeznać wśród znajomych, to niezłe opinie ma kancelariafortis_pl Co o tym myślicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym :)
Awatar użytkownika
roma
Posty: 6
Rejestracja: 22 maja 2019, 08:57
Lokalizacja: Ostrowiec

27 cze 2019, 15:29

Tego typu sprawy załatwiam tylko w kancelarii notarialnej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa