Agencja In Person

Chcesz wyrazić swoją opinię o pracodawcy lub o firmie w której pracowałeś? Świetnie trafiłeś - czekamy na Twój wpis!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 37
Rejestracja: 01 cze 2017, 16:48

01 gru 2018, 09:46

Czy zna ktoś może agencję pracy In Person .Moją chrześnicę interesuje praca w Holandii i ponoć to legalnie działająca agencja oferująca dość dobre warunki z których najważniejsza jest opieka polskich koordynatorów na miejscu bo mało która agencja może to zaoferować. Zakwaterowanie i ubezpieczenie, zwrot kosztów dojazdów do pracy dla osób mieszkających prywatnie, pakiet okresowych podwyżek. Wszystkie formalności związane z wyjazdem załatwiane są online, nie trzeba fatygować się do biura. Jeżeli mieliście okazję korzystać z usług tej agencji , proszę o info, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Dorzek
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2019, 17:56

23 lut 2019, 17:59

Swego czasu miałem z nimi styczność i muszę powidzieć, że warunki w In Person są bardzo spoko, pomagają z zakwaterowaneim, dojazdami do pracy jest to zrobione z sensem, dla mnie zdecydowanie na plus. Oferty też mają zróżnicowane można zobaczyć na ich stronie jak nawet coś nie pasuje w jednym miejscu to można spróbować w innym, oczywiście w granicach rozsądku jak wszędzie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie o pracodawcach, firmach, spółkach.”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa