Zbrojarz Szwecja

Forum dla mieszkających lub wybierających się do Szwecji. Opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

15 paź 2018, 11:22

ZBROJARZ SZWECJA
Firma AB Dzierzbud prowadzi działalność w zakresie robót żelbetowych obiektów inżynieryjnych oraz obiektów budownictwa przemysłowego. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy na terenie Niemiec i planowanymi nowymi kontraktami na terenie Szwecji poszukuje cieśli i zbrojarzy.

OBOWIĄZKI:
• Prace zbrojarskie
OCZEKUJEMY:
• Umiejętność montażu, zgodnie z rysunkiem technicznym, elementów ze stali zbrojeniowej
• Doświadczenie zawodowe i wiedza praktyczna na w/w stanowisku
• Dokładność, sumienność i umiejętność pracy w zespole
• NIE WYMAGAMY znajomości języka szwedzkiego
• Udokumentowania jednomiesięcznego okresu ubezpieczenie zdrowotnego przed datą zatrudnienia ( umowa o pracę / Urząd Pracy / ubezpieczenie przy małżonku/ Krus) –WARUNEK KONIECZNY

OFERUJEMY:
• Długofalową współpracę w oparciu o stabilną umowę o pracę
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
• Zakwaterowanie i dojazd do miejsca pracy na koszt firmy
• Ubezpieczenie zdrowotne poza granicami kraju ( Karta Ekuz)

Cv z klauzulą : Na podstawie art. 7 ust. 1 i 2 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest AB Dzierzbud ul. Świętojańska 71/2 81-389 Gdynia moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Przyjmuję do wiadomości, że w dowolnym momencie mogę odwołać udzieloną zgodę, pisemnie na adres Administratora danych

668-450-669