Laminarz - praca w Finlandii

Oferty pracy w innych krajach
Awatar użytkownika
Opteam Poland
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2011, 15:29

18 sie 2011, 15:33

Opteam Poland Sp. z o.o. to międzynarodwa firma Doradztwa Personalnego, która poprzez sieć 30 biur, zlokalizowanych w Finlandii, Polsce, na Słowacji i na Filipinach świadczy usługi w zakresie HR w różnych gałęziach gospodarki.
Obecnie dla jednego z naszych fińskich Klientów, producenta laminowanych profili dla transportu, przemysłu stoczniowego oraz budownictwa poszukujemy osób na stanowisko:

LAMINIARZ
(Finlandia, LIEKSA)

GŁÓWNE ZADANIA:
• Przygotowanie materiału przed malowaniem;
• Laminowanie elementów z tworzyw sztucznych (włókno szklane oraz żywica) metodą natryskową;
• Obsługa maszyn: Aplicator's IPS-8000 – maszyna mająca zastosowanie w laminacji włóknem szklanym oraz MIPG-24/HV.

WYMAGANIA:

• Doświadczenie w pracy na danym stanowisku (minimum 2 lata);
• Umiejętność laminowania włóknem szklanym oraz żywicą;
• Doświadczenie w pracy z aplikatorem IPS-8000 oraz MIPG-24/HV;
• Brak przeciwwskazań zdrowotnych (brak alergii oraz chorób przewlekłych);
• Dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

• doświadczenie w pracy z innego typu aplikatorami spray'owymi;
• doświadczenie w pracy w branży samochodowej (malarstwo natryskowe karoserii samochodowej);
• wykształcenie oraz praktyka kierunkowa.

OFERUJEMY:

• Wynagrodzenie: 10 euro brutto / h;
• Dodatkowe elementy wynagrodzenia: dodatek za urlop, dodatki wynikające ze zbiorowego układu pracy;
• Umowa o pracę, pełny etat.

REKRUTACJA:
W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie: CV w języku polskim na adres: cvpl@opteam.fi . W temacie proszę wpisać: LAMINIARZ/08/2011
Gwarantujemy pełną anonimowość otrzymanych aplikacji.

Opteam Poland Sp.z o.o. jest agencją zatrudnienia działającą na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze certyfikatu 4458.