ZBROJARZ/BETONIARZ Z VCA – PRACA W HOLANDII

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
holbern
Posty: 522
Rejestracja: 10 cze 2013, 10:32

13 cze 2015, 00:22

Holbern - jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 450 przedsiębiorstwami na terenie całej Europy.
Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi.

Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne dla kandydatów.

Decydując się na podjęcie pracy u zagranicznego pracodawcy z firmą Holbern mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych.

BETONIARZ / ZBROJARZ
Miejsce pracy: Hoogvliet/Holandia
Nr ref: DW/BH/04/2015

Obowiązki:

- przygotowywanie form służących do wyrobu prefabrykatów
- praca fizyczna
- prace betoniarskie, obsługa betoniarek, przygotowywanie materiałów

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego/niemieckiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- ważny certyfikat VCA lub SCC (odpowiednik polskiego BHP)

Oferujemy:

- pracę w wymiarze 8 h dziennie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość nadgodzin
- holenderską umowa o pracę
- ubezpieczenie zdrowotne
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
- praca na dłuższy okres czasu

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 662 160 539 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem oraz zeskanowanych dokumentów ( dowód osobisty, certyfikaty, referencje) na adres: nm@holbern.pl wpisując w tytule DW/BH/04/2015
Zablokowany