programista CNC

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
Uniapol
Posty: 4
Rejestracja: 08 kwie 2016, 16:16

04 maja 2016, 09:55

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AP Uniapol Sp. z o.o. z oddziałem we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150
Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR CNC
Miejsce pracy: południowe Niemcy
Opis stanowiska:
• Obsługa frezarek, tokarek i szlifierek CNC
• Kontrola zgodności produktu z podaną dokumentacją konstrukcyjną
• Udział w instalacji nowych maszyn i urządzeń
• Samodzielny dobór i wymiana narzędzi
• Praca z rysunkiem technicznym
• Praca w systemie 3-zmianiowym
• Praca w malowniczej, turystycznej miejscowości
Wymagamy:
• Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC
• Doświadczenie w pracy z rysunkiem technicznym
• Mile widziane doświadczenie w programowaniu maszyn CNC
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem
• Stałą pracę w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ
• Pracę w systemie 3-zmianiowym
• Dodatki za nadgodziny 25%, nocki 25%, święta 100% (gwarantowane!)
• Kontakt z opiekunem w kraju
• Atrakcyjne wynagrodzenie w Euro
• Zakwaterowanie
Od kandydatów nie pobieramy prowizji.
Rozpoczęcie pracy: Maj 2016
Zainteresowanych proszę o wysłanie cv na adres wroclaw@uniapol.pl lub kontakt pod numerem tel.: 71 769 83 29
Zablokowany